Зустріч у В'єтнамі Дональда Трампа та Кім Чен Ина достроково завершилася без жодної угоди

[:ua]Ханой. 27 лютого. Це перше публічне спілкування Кім Чен Ина з іноземним журналістом. Через перекладача північно-корейський лідер розповідає про свої очікуваання від зустрічі з американським Президентом Дональдом Трампом.
Саміт готували 8 місяців. За цей час одіозні політики встигли по кілька разів — через медіа та соцмережі — й посваритися, й наробити один одному компліментів. Від зустрічі у Ханої світ чекав історичної угоди про припинення Корейської війни. Перший день — перемовини лідерів публічні й тет-а-тет, спільний обід, і спілкування з журналістами. Настрій — гарний.
28 лютого. День другий. Переговори тривають. Півгодини Трамп та Кім Чен Ин говорять віч-на-віч. Їх коментарів чекають журналісти. А персонал готує для лідерів спільний обід. Однак, Трамп зі своєю делегацією раптово від’їзджає до свого готелю. На обід не приходить жоден з лідерів. Ситуацію роз’яснює речниця Білого дому Сара Сандерс.
Підписання спільної угоди мало відбутися у другій годині дня. Однак, переговори достроково припинили. Питання роззброєння Корейського півострова та припинення війни — знову зависло у повітрі.
[:]