Зірвати джекпот: як виграні мільйони впливають на долю?

[:ua]Австралієць Білл Морган про лотерейну вдачу він знає все! До 27 років, Білл, не вірив у дива. Однак, вони трапилися у його житті. Хоча почалося все з трагедії. Білл працював водієм вантажівки і потрапив у серйозну аварію. Його серце зупинилося на 14 хвилин. Та на диво чоловік прийшов до тями, і швидко одужав. На честь того, що він вижив, Білл придбав лотерейний квиток і виграв автомобіль. Місцеві ЗМІ вирішили розповісти про щасливчика, а щоб сюжет був більш правдоподібним, попросили містера Моргана купити ще один лотерейний квиток і зобразити радісне здивування. Білл не заперечував, він просто перед камерою придбав лотерею і стер захисне покриття. У те що відбулося далі, повірили не одразу.
Ще одна справжня історія мільйонера з нетрів. Сушил Кумар – бідний держ-службовець, який став першим переможцем індійського шоу «Хто хоче стати мільйонером». Він відповів на всі запитання телевікторини і виграв мільйон доларів. Фактично Кумар повторив історію сенсаційного фільму “Мільйонер із нетрів”, що завоював 8 оскарів.
Секретів успіху існує чимало. Розбагатіти, не працюючи – щастя. Але таке везіння дістається не кожному. І тоді люди йдуть на крайнощі.
https://youtu.be/HndfpGZXCOE[:]