Зірки шоу-бізнесу тренуються у боксі

Зірки в боксі

Активний спосіб життя і заняття спортом потрібно пропагувати.

А хто це може робити краще, ніж люди, які весь час у ефірах телеканалів і Youtube-блогів. Так, мабуть, вирішили організатори соціально-спортивного проекту «Битва», які вже втретє збирають українських артистів, шоуменів і блогерів для спільних тренувань, а потім — і безкомпромісних поєдинків у боксерському рингу.
Минулого року колишній боксер-професіонал Тадеуш Муратов запропонував такий формат розважального шоу із благодійною метою: відомі шоу-бізнесові особистості б’ються на боксерському рингу в одному із розважальних закладів. А гроші, зібрані на вечорі, витрачаються на допомогу юним спортсменам. У березні 2019 відбувається вже третій тренувальний табір учасників проекту «Битва». А 29 березня у «Почайна Івент Хол» актори, співаки, радіоведучі та інші публічні особи намагатимуться якщо не відправити суперника в нокаут, то хоча б перебоксувати його. Для багатьох новоспечених спортсменів подібний досвід — перший у житті.
Артисти справді тренувалися у професійному режимі, по кілька годин на день під пильним оком репера Серьогі, який вів спеціальні блоги проекту. Загалом для того, щоб не впасти у першому ж раунді, у них був місяць. Дехто, завдяки своїй професійній діяльності, підходить до поєдинків у трохи кращій формі, аніж суперники. Адже не секрет, що у боксі ніколи не завадять танцювальній навички.
Про серйозність підготовки до боїв свідчить і те, що декому довелось добряче попрацювати над собою. І особливо — над вагою. Загалом у проекті бере участь 21 учасник. На рингу вони між собою зійдуться у п’ятницю, 29 березня.