«Жовті жилети» знову протестують. Що думають парижани?

Підпалені банк та газетні кіоски. Розгромлені магазини та знаменитий ресторан. Поки власники закладів підраховують збитки. Парижани жаліються, бо Єлисейські поля у столиці Франції все більше схожі на поле запеклої битви.
А відповідальні за створення цієї картини — «жовті жилети». Вони вийшли на вулиці міста з черговим протестом. Утім, їхня акція швидко переросла у зіткнення із поліцією. Протестуючі палили багаття на дорозі, кидали в поліцейських каміння і димові шашки. Як результат — 240 демонстрантів заарештовані.
Протести «жовтих жилетів» прокотилися усією країною. Загалом, в них брали участь більше 30 тисяч людей. На демонстрації в Парижі вийшли 10 тисяч протестуючих. Це у три рази більше, ніж тиждень тому. І хоча на охорону міста направили 5 тисяч поліцейських, уникнути погромів не вдалося.
Нагадаємо, рух «жовтих жилетів» почався ще в листопаді 2018 року. Спочатку вони вимагали скасувати заплановане підвищення цін на пальне. Утім, тепер протестувальники виступають за відставку президента Франції Емманюеля Макрона.