Зеленський підписав закон про зміни до Митного кодексу України

Зеленський підписав закон про зміни до Митного кодексу України

Президент України підписав Закон «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України» № 202-ІХ. Цей закон Верховна Рада ухвалила 17 жовтня 2019 року.

Про це повідомляється на сайті президента України.

Повідомляється, що закон має на меті наблизити митне законодавства України у сфері захисту інтелектуальної власності до стандартів та практики ЄС.

Закон вносить зміни до Митного кодексу України, зокрема дає визначення термінів: «контрафактні товари», «піратські товари», «товари, що підозрюються у порушенні права інтелектуальної власності».

Крім того, закон встановлює особливості призупинення митного оформлення та знищення невеликих партій товарів, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон України у міжнародних поштових та експрес-відправленнях.

«Реалізація закону посилить боротьбу з контрафактними товарами, прискорить переміщення через митний кордон України та митне оформлення оригінальних товарів, сприятиме розвитку міжнародної торгівлі та підвищенню інвестиційної привабливості України» , – йдеться на сайті глави держави.