Збитків на 10,5 млн грн.: на Вінниччині вщент вигорів склад військової частини

Збитків на 10,5 млн грн.: на Вінниччині вщент вигорів склад військової частини

Пожежа трапилась напередодні вночі на території військової частини 59-ї окремої мотопіхотної бригади, що дислокується в м. Гайсин Вінницької області. В металевому ангарі речового складу виникла пожежа. Вогнем знищено близько тисячі шоломів, 800 бронежилетів, більше тисячі одиниць польової форми та інше майно. За попередніми даними, сума збитків становить 10,5 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

Попередньо причина загоряння – коротке замикання електропроводки. За факто пожежі на речовому складі військова прокуратура розпочала кримінальне провадження. Досудове розслідування справи за ознаками злочину, за статтею «Недбале ставлення до військової служби», доручено ДБР.

«В металевому ангарі речового складу площею 200 кв. м виникла пожежа. Вогнем знищене майно, яке зберігалось у будівлі: близько 1100 кевларових шоломів, 800 бронежилетів, 1500 спальних мішків, 100 польових наметів, понад 1000 одиниць польової форми, 1400 костюмів захисту від води та інше. Попередня сума збитків – 10,5 мільйонів гривень. Даних про постраждалих або загиблих немає», – повідомляють у прес-службі.

 

2 Коментарі

  1. На мою думку: продали та покрали немалу частину, нажились військові чинуши – а “кінці в воду”!

  2. а де ж охорона діжурні патруль-=облава це солдати чи шарашкіна контора

Коментарі закриті.