Заміж за принца

Знайомтеся! Це головний звабник королівської родини! Принц Артур Чатто – онук молодшої сестри Єлизавети Другої – Маргарити. Він 23 в черзі на британський престол. Ще шість років тому ось цей юний паж носив шлейф королеви. Та зараз цей хлопчик перетворився на 19 річного спокусливого красеня, який залюбки демонструє оголений торс на своїй сторінці в мережі. Як і його троюрідний кузен Принц Гаррі, Артур захоплюється воєнною тематикою і навіть закінчив спеціалізований коледж. А ще, судячи, з його сторінки в мережі, завидний холостяк захоплюється альпінізмом та дайвінгом. А от спільних фото з дівчатами Артур не показує. Тож місце принцеси поруч з цим красенем поки вакантне.
А от принца Греції та Данії Себасятьєна Анрі Марія Гійом Філіппа називають міцним горішком, мовляв, його не так просто спокусити. Він молодший син грецького короля Костянтина Другого та його дружини Анни-Марії Датської. Після черги невдалих стосунків з моделями 32-річний Філіпп з головою занурився в кар’єру. Нині він живе в Нью-Йорку та займається благодійністю.
Шейх Хамдам ібн Мохамед Аль Мактум – принц Дубай – носить звання найзавиднішого нареченого Сходу. На рахунку його родини майже 40 мільярдів доларів. 35-річного Хамдана називають ідеальним принцем. Він багатий, освітчений, займається екстримальними видами спорту, пише вірші, щедрий у справах благочинності та обожнює своїх домашніх тварин – білих тигрів та левів! А своїм головним наставником у житті називає батька.
А от про особистий статус Принца ходять цілі легенди. Офіційно він уже котрий рік поспіль очолює рейтинг найзавидніших наречених світу. Сам Хамдам якось зізнався, що йому знайшли наречену, коли він ще до школи не ходив. Однак у 2013 році принц зустрічався зі своєю далекою родичкою, – стосунки весіллям не закінчилися. Натомість, кілька років тому Хамдам закохався в 23-річну біженку з Палестини. Родина була проти такого вибору молодого шейха. Утім, змінили рішення, коли переконалися в почуттях закоханих. Попри це, принц Дубай продовжує носити звання завидного холостяка. Адже за законами арабського світу він може мати необмежену кількість дружин! Наприклад, у його батька, якого принц наслідує у всьому, їх аж п’ять!
Як бачите, не перевелися принци в світі. І як свідчить життєвий досвід, принцесою може стати кожна. От тільки чи готова вона стати, наприклад, шостою дружиною? Це вже питання.