Заміж за холостяка

Для нього легше ракету в космос запутстити, ніж знову повестИ когось під вінець. Ілон Маск- засновник компанії Tesla Motors та власник космічних кораблів SpaceX має на своєму рахунку 21 мільярд доларів. Сорока шестирічний бізнесмен був одружений тричі, два рази з який на одній и тій самій жінці. З першою дружиною Жюстін вони познайомилися ще в університеті. Після весілля Маск попросить дружину підписати шлюбний дОговір. Вони народять сина, який стане для Маска цілим всесвітом. Утім на 10 тиждень життя малюк під час сну перестав дихати. Аби забути про це горе, Маск з головою занурився в роботу. Та завдяки штучному заплідненню подружжя народить близнят, а через два роки трійнят. Однак навіть діти не врятують шлюб Маска та Жюстін і подружжя розлучиться – зі скандалими та судовИми позовами. Згодом Ілон Маск двічі одружуватиметься та розлучатиметься з актрисою Талулі Райлі, яка молодша за нього на 14 років. Після чого закрутить роман з екс-дружиною Джоні Деппа Ембер Хьорд та зіркою фільму “50 відтінків сірого” Дакотой Джонсон. Та нині серце одного з найзавИднішіх холостяків світу Ілона Маска вільне. От тільки чи знайдеться та жінка, яка змириться з тим, що роботу Маск любить більше за неї – покаже час.
Флойд Мейвезер – найбільш високооплачуваний спортсмен в історії професійного боксу. Лише за перемогу над Конором Макрегером Флойд отримав 100 мільйонів доларів. Поза рингом особисте життя боксера також наповнене подіями. У Флойда росте четверо дітей від різних жінок. Утім одружуватися на жодній з них він не планує. Більше того, сАмі жінки часто жаліються на непростий агресивний характер Мейвезера. У 2012 році боксер побив колишню подругу за що отримав умовний термін покарання та штраф. Нині спорстмен, як пише преса, ні з ким не зустрічається.
Його дохід за рік складає майже мільярд доларів. Він власник цілого острова, квартир на Манхетені та , звісно, жіночих сердець. Леонардо Ді Капріо затятий холостяк Голлівуду, який ніколи не був одружений. Натомість на рахунку 43-річного актора купа романів із довгоногими супер-моделями Жизель Бюдхен, Блейк Лавлі, Ерін Хізертон, Тоні Гаррн.  Головною жінкою в житті Ді Капріо називає свою маму Ірмелін. Мовляв, тільки їй він дарує діаманти. Подейкують, що саме її думку слухає Лео, коли обирає собі подругу. Тож хочете стати дружиною Ді Капріо – спочатку сподобайтеся його мамі.