З наступного року квоти на експорт української курятини до ЄС збільшать втричі

З наступного року квоти на експорт української курятини до ЄС збільшать втричі

Кабмін України ухвалив проєкт змін до угоди про асоціацію України з ЄС. Проєкт передбачає, що безмитні квоти на експорт українського м‘яса птиці до ЄС з наступного року почнуть збільшуватися з 20 до 70 тис. тонн.

Про це в мережі Facebook повідомив віце-прем’єр-міністр з європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба.

Дмитро Кулеба зазначив, що цим рішенням Уряд  знаходить новий баланс у торгівлі з ЄС за конкретними позиціями. «Але це важливо не лише щодо м‘яса птиці, успіх в експорті якого схвилював наших європартнерів. Баланс потрібен і в торгівлі іншими товарами. Наша торгівля з ЄС має не лише зростати, але і бути збалансованою за усіма позиціями», – написав Дмитро Кулеба.

За його словами, успіх кейсу із розширенням квот на м’ясо птиці відкриває шлях до більш комплексного перегляду преференційних умов торгівлі. Він зазначив, що уряд має підтримувати українських експортерів, збільшувати кількість за конкретними позиціями.

«Маємо привести Угоду про асоціацію у відповідність до реального потенціалу торгівлі та стратегічних амбіцій асоціації України з ЄС», – підкреслив віце-прем’єр-міністр