З легкої руки Федотенка: розпочався новий сезон УХЛ

[:ua]Відкривали новий чемпіонат минулорічні фіналісти «Донбас» та «Кременчук». Урочисто розпочати новий турнір випало Руслану Федотенку, який ще кілька років тому сам захищав кольори «Донбасу» у КХЛ. Паралельно, дворазовий володар кубку Стенлі ще й провів майстер-клас для молодих хокеїстів.
Першу шайбу турніру закинув «донбасець» Сергій Кузьмик, що стало початком впевненої перемоги чинних чемпіонів. Хоча сама гра продемонструвала, що битва за медалі цього разу може бути ще більш запеклою, аніж у минулому сезоні. Адже по ходу матчу кременчуцька команда навіть лідирувала.
Херсонський «Дніпро» дебютував у чемпіонаті напрочуд вдало. Перемога над «Льодяними вовками» 4: 0 та «Білим Барсом» 7:0 змушує фахівців серйозно поставитись до амбіцій цього колективу. Водночас, срібний призер минулого сезону УХЛ «Кременчук» у другому турі таки зміг набрати свої перші очки, розгромивши у Харкові місцеве «Динамо» 6:1. Для підопічних Олександра Сеуканда ця поразка стала другою. Головний тренер команди пов’язує такі результати із недостатньою літньою підготовкою, невеликим швидкостями, характерними для хокейної ліги.
У третьому матчі туру сьогодні «Вовки» приймуть вдома чемпіона на льодовій арені «Шалетт» у столиці. Це буде дебют київської команди на цьому майданчику, куди в міжсезоння вони переїхали з Броварів.[:]