Які жінки створили бізнес-імперії на красі? Та як їм це вдалося?

[:ua]Найкрасивіше обличчя – ваше! Такої думки дотримувалася одна з найуспішніших бізнес-вумен в історії Есте Лаудер. Їй вдалося побудувати цілу імперію косметичного бренду, яка й досі тримає марку в світі красі.
А починалося все з роботи Есте продавчинею. Згодом вона вийде заміж і разом з чоловіком відкриє свій перший косметичний магазин в Нью-Йорку. Далі подружжя перебудує старий ресторан в невелику фабрику й ночами виготовлятиме крема, а вдень їх вже продаватимуть з полиць у крамниці. І покупцям це сподобалося.
Головний секрет успіху Есте Лаудер – правильна реклама. Адже Есте сама консультувала своїх клієнток та презентувала їм подарунки. Також вона постійно працювала з персоналом та своїм особистим прикладом надихала продавців.
Ще одна жінка, яка сколотила мільйони та увійшла в історію, як найуспішніша бізнес-леді Хелена Рубінштейн. Вона народилася в багатодітній польській родині й більш за все мріяла вирватися зі злиднів. Спочатку дівчина здобуде медицинську освіту. Потім вирішить шукати кращої долі в Австрії. Саме там Хелена почне виготовляти крема з місцевих трав. А згдом світ дізнається про косметичний бренд “Хелена Рубінштейн”.
Головний секрет цієї леді – нестандартне ведення бізнесу. Саме Хелена була першою, хто запропонувала жінкам підбирати крема за типами шкіри та використовувала комплексний підхід лікування до різних захворювань шкіри. Сьогодні косметичний бренд Хелена Рубінштейн продається в більш, ніж 50 країнах світу.
А цій леді було 45 років, коли вона ризикнула й заснувала косметичну компанію. Мері Кей Еш – одна з найуспішніших бізнес-вумен світу. А почалося все зі слів її мами, яка в дитинстві чи не щодня казала Мері – ти зможеш все! Саме цей вираз став основою бізнесу Мері Кей та девізом тисяч жінок, які в ньому працюють. Та спершу цій успішній жінці довелося тяжко працювати, пережити розлучення, виростити самотужки трьох дітей, пропрацювати в компанії продажу майже 20 років та несправедливо бути звільненою. Аби не впасти в депресію Мері напише книгу “Мрії збуваються” і врешті сама почне втілювати в життя свою. Спочатку вона виготовлятиме крема та лосьйони, а згодом у 1963 році з 4 тисячами доларів у кишені наважиться відкрити власну компанію. Правильна реклама та віра Мері в жінок уже в перший місяць принесла їй 34 тисячі доларів.
Нині цей бренд косметики відомий у всьому світі, а головним секретом успіху підприємниці є правильна схема продажів, а також заохочення преміями та подарунками своїх консультантів.
https://youtu.be/jS0gw-kBrD8[:]