Як зробити українські міста – «розумними» та привабливими для життя?

[:ua]Про розумні міста в Україні заговорили ще у 2014 році. Нині у Києві на міжнародному конгресі «Бізнес для Розумних Міст» вперше зібралися всі, кому цікава ця тема. Лідери регіонів та країн вирішували проблеми, які існують в наших містах. Міркували, які проекти та послуги впровадити у життя. А також шукали партнерів і залучали інвесторів.
У найбільш розвинутому місті світу – Барселоні – подібний захід проходить щороку. Там презентують нові смарт-технології та рішення, а також збираються тисячі учасників. Перейняти досвід європейської країни необхідно й нам, вважають організатори конгресу.
Подію відвідали також і лідери обласних центрів, міські голови, бізнесмени та новатори. Кожен поділився своїми досягненнями та планами, як зробити міста привабливими для життя та ведення бізнесу.
Енергоефективність, мобільність міст, створення інноваційних парків, а також пропаганда здорового способу життя – стали ключовими темами для обговорення. Захід хочуть проводити щороку, бо це – зручний майданчик для спілкування між бізнесом та урядом, новаторами та інвесторами.
[:]