Як змінилася монарша мода? Та скільки коштує гардероб принцеси?

Історію сучасної моди жінок блакитної крові почала Королева Єлизавета Друга. Її стиль поділяють на два періоди: молодості – консервативний та елегантний – і королеви в роках, стиль якої називають “весела бабуся”. Адже навіть у свої 92 роки Єлизавета Друга одягає яскраві костюми та радісні капелюшки. У королеви є постійні придворні дизайнери. А ще, подейкують, існують спеціально навчені люди, які розношують туфельки для королеви…аби бабусі не тиснули та не натирали.
Вона зробить переворот у моді королівського двору! Принцесу Діану світ визнає іконою стилю. І це при тому, що її вбрання були далекими від королівських традицій. Діана, яка до одруження з Принцом Чарльзом жила життям простої англійки, з приходом у королівську родину, здавалося просто розгубилася. А тому спершу Принцеса з’являлася на люди в дивакуватих блузах з рюшами чи “бабусиних сукнях”.

 ТАКІ ТЕОДОРАКОПУЛОС – ПИСЬМЕННИК:
“ У Діани спочатку зовсім не було смаку. Утім, його відсутність компенсував внутрішній магнетизм. За це британці, а згодом і весь світ, закохався в неї”.

Обов’язково в гардеробі Леді Ді мала бути декоративна деталь, яка переносила акценти з її вузьких бедр та широких плечей: банти зав’язані на шиї, атласні стрічкі на завищеній талії. А свій високий зріст Діана ховала за допомогою балеток “кіттен хілс”, які завдяки Принцесі повернулися в моду. А ще, аби бути ближчою до своїх підданих, Леді Ді з’являтиметься на людях у одних і тих самих сукнях, що суперечило законам стилю істинних леді та доводило до сказу свекруху – Королеву Єлизавету Другу. А згодом, Діана взагалі одягне брюки та джинси, наперекір монаршому етикету. Єдине правилом, яке Діана не хотіла порушувати – це підтримка вітчизняних виробників.

 ПРИНЦЕСА ДІАНА:
“Мода не для мене. Вона для людей, перед якими я з’являюся та які щодня бачать мене в газетах. Їм не потрібна домогосподарка, їм потрібна принцеса. І краще дати їм те, чого вони хочуть”.

Бути, як Діана намагається дружина принца Вільяма Кейт Мідлтон. Вона носить не лише каблучку, що належала її свекрусі, а й частенько з’являється на публіці в сукнях, які наслідують стиль Леді Ді! Зокрема, після народження первістка Кейт вийшла з пологового будинку в широкій сукні в дрібний горошок. Саме в такій була Діана, коли народила першого сина. Взагалі, Кейт надає перевагу класичним сукням, костюмам та безкінечній кількості елегантних капелюшків.
А от новоспеченій жительці королівського двору акторці Меган Маркл довелося кардинально змінити імідж після одруження з Принцом Гаррі. Блискітки, спідниці-міні, глибокі декольте в яких вона з’являлася на червоних доріжках Голлівуду тепер вона змінила на елегантні сукні. Цікаво, що Меган одягається, як в дорогих дизайнерів, так і купує речі в звичайних магазинах. І варто їй лише з’явитится в цьому одязі перед папараці, як його одразу розмітають з полиць крамниць. Однак, якщо скласти ціну всього гардеробу Меган Маркл – вийде кругленька сума – мільйон доларів! Що ж, красиво та дорого вигладяти не заборониш, коли ти принцеса.