Як заробити на власний острів? Та хто в світі володіє найдорожчим райським куточком?

[:ua]Скорпіос – один із найдорожчих островів на сьогоднішній день. У 1963 році його придбав судовий магнат Арістотель Онассіс за дуже смішну суму -12 тисяч доларів. Нині ж його вартість оцінюють у 200 мільйонів! Сьогодні цим райським куточком володіє онучка Онассіса Афіна. Свого часуна цей острів поклали оком Мадонна та Джоржіо Армані. Однак за заповітом багатого дідуся, онучка Афіна не має права продати острів, а тільки здає в оренду.
А у цього чоловіка є все! Зокрема, власна успішна компанія Вірджина та більше 4 мільярдів доларів на рахунку. Бізнесмен Річард Бренсон бере від життя все. Звісно, і не обділив себе приватним островом. Неподалік від Пуерто Ріко на Британських Віргінських островах Бренсон купив острів Неккер.
Цікаво, що якщо вам дуже захочеться відчути себе Річардом Бренсоном, ви без проблем можете орендувати острів. Ціна питання 53 тисячі доларів на добу. У вартість входить не тільки проживання, але й 60 чоловік персоналу будуть у вашому розпорядженні.
Засновник Microsoft Біл Гейтс не став пасти задніх серед своїх друзів мільярдерів та й собі придбав найбільший острів на узбережжі Беліз в водах Карибського моря. Колеги, які якось заїжджали на філіжанку кави до Гейтса на острів в один голос заявляють, що там справжній рай. Пальмові гаї, молоденькі ліси, найчистіше море та 365 сонячних днів на рік.
Найвідоміший голлівудський пірат Карибсього моря актор Джоні Депп також не лишився осторонь від тренду розкішного життя й собі придбав острів. Не на Карибах, а серед островів Багамського архіпелагу. До розлучення з Ванесою Параді Джонні часто проводив там час з родиною.
На Багамах заволодів власним островом ще один голлівудський актор Ніколас Кейдж. У 2006 році 3 мільйони доларів зробили свою справу. Нині приватний острів Кейджа повністю облаштований, має готельний комплекс з 19 будівель, пристань для яхт та приватну злітну смугу для літаків.
А от колега Кейджа Леонардо Ді Капріо нині в процесі облаштування свого острова. Голлівудський красень придбав його майже за 2 мільйони доларів. За словами актора, він хоче перетворити це райське місце на екологічний курорт. Зокрема, відомо, що острів Ді Капріо буде забезпечуватися електроенергією від сонячних батарей.
https://youtu.be/h-ehRSDWeuc[:]