Як Вуді Ален на своїй доньці одружився? Та кому різниця в віці не завадила побудувати міцний шлюб?

[:ua]Вуді Ален – ім’я, яке тепер часто з’являється в світських таблоїдах не лише завдяки режисерським та акторським здобуткам. Адже журналісти не перестають плести розмови навколо особистого життя Алена. А все тому, що якось він взяв і оженився на доньці своєї цивільної дружини.
А починалося все так – Разом з Ферроу режисер жив 12 років. Впродовж цього часу вони народили сина та виховували двох дітей, яких жінка встигла всиновити з попереднім чоловіком.
Одна з них кореянка Сун-І. Спочатку дівчинка називала Алена татом, а коли виросла стала для нього спочатку коханкою. А потім офіційною дружиною. 62 річний Вуді оженився на 27-річній падчериці попри те, що для його цивільної дружини це була справжня трагедія життя. Та й самому Вуді довелося пройти через пекло. Адже його звинувачували в розбещенні неповнолітніх, подавали в суд.
Утім, почуття були сильнішими. Врешті Вуді та його падчерка разом уже більше 20 років. І виховують двох донечок, яких вони взяли з притулку.
Дісталося й від родичів, й від суспільства президенту Франції Емануелю Макрону. Адже перспективний красень взяв і одружився на своїй вчительці французької. Бріжит Троньє старша за Макрона на 25 років. Коли про їхній роман дізналася родина Емануеля, то швиденько відправила його навчатися в Париж, подалі від вчительки. Та почуття закоханих виявилися сильнішими. Й спочатку Бріджит потайки їздила до Макрона, долаючи тисячі кілометрів. А потім зважиться взагалі на розлучення з офіційним чоловіком , з яким виховувала трьох дітей.
Вперше у якості дружини політика Макрона Бріжит з’явилася на публіці в 2015 році під час офіційної вечері з королем Іспанії Філіпом. А коли Емануель Макрон піде блатуватися в Президенти, віддана дружина всюди його супроводжуватиме. І, як писатимуть журналісти, підтримка Бріжит зіграла значну роль в його перемозі. Нині Макрону 41, а Бріжит 65 років. Поки спільних дітей пара не має. Утім, Макрон залюбки няньчиться з сімома онуками дружини.
А от міцний горішок Брюс Вілліс після болісного розлучення з матір’ю своїх дітей Демі Мур, впродовж десяти років змінював подружок, як рукавички. Аж поки в 2009 році не познайомився з акторкою та продюсером Еммою Хемінг.
На 23 роки молодша красуня також одразу довірила своє серце голівудському красеню. Не минув і рік, коли Уіліс піде під вінець з Еммою. Цікаво, що на весіллі серед запрошених була і колишня дружина Демі Мур. Нині 63-річний актор разом з коханою виховують двох донечок. І їхньому щастю не заважають ні слава актора, ні мільйони прихильниць, ні різниця в віці.
[:]