Як відзначають День святого Валентина у різних країнах світу?

[:ua]В Америці на початку X століття чоловіки дарували своїм обраницям марципани, які на той час були досить дорогим задоволенням. Кондитери ще тоді підхопили цей тренд і перетворили на солодкий бізнес. Як бачимо сьогодні – дуже успішний.
А в Канаді – цілком нормально, коли в День закоханих пропозицію руки і серця своєму обранцю робить жінка. Якщо ж він відмовиться від такого «подарунку», то може отримати штраф або навіть потрапити до в’язниці!
Британці класики у всьому! Вони дарують на свято своїм жінкам червоні троянди. А от у відповідь можуть отримати яблуко як символ кохання і краси. Найвеселіше, що роблять мешканці королівства у цей день – надсилають валентинки своїм домашнім тваринам, при чому – не важливо – це пес, кінь чи хтось інший. А ще купують їм спеціальний корм – у вигляді сердечок.
Незвичні для нас традиції святкування Дня закохоних у японців. Тут чоловіки зазвичай отримують більше подарунків, ніж жінки. При цьому у них є спеціальний шоколад «хонмей». Дарувати його можна тільки особливому чоловіку, як то кажуть, «тому єдиному».
Францію не дарма називають «країною кохання» – саме французи першими почали вітати один одного у віршованій формі. Та мешканці Данії пішли ще далі. Вони надсилають один одному засушені квіти, при цьому ти отримуєш ту квітку, з якою асоціюєшся у коханого. А також данці пишуть кумедні, зазвичай анонімні віршики. Дівчина сама повинна здогадатись від кого він? У Фінляндії цей день називають Днем друзів, і окрім коханих, листівки надсилають найкращим товаришам.
Кожна країна має свої традиції, але найголовніше – аби було з ким розділити святкування Дня закоханих!
[:]