Як Кличко гроші з німецького президента «вибивав»

Володимиру Кличку виповнюється 43 роки. І, можливо, це був би лише привід надіслати імениннику вітальну листівку на сторінку у Facebook, якби у тих самих соціальних мережах не тривали дискусії на тему «Чи варто Кличку повертатись у бокс?». А поки любителям боксу є про що посперечатись. Володимир зробив подарунок самому собі і своїм прихильникам. У «Музеї братів Кличків» можна побачити його перший професійний контракт, укладений майже 25 років тому у Німеччині.
І це не просто звичайний документ, яких у кар’єрі українського чемпіона безліч. Це договір із напівпрофесійною командою німецької боксерської Бундесліги «Фленсбург». За ним Володимир за кожен поєдинок отримував 1 тис марок, 500 марок за кожну перемогу за очками і ще 500 — за нокаут. Унікальності документу додає те, що поруч із пропозиціями, прописаними президентом клубу є умови, які сам 19-річний спортсмен висуває керівництву команди.
Про цей випадок Кличко-молодший розповідав у своїй книзі «Управління викликами». За його словами, керівництво клубу легко пішло на компроміс, адже було впевнене, що цього не трапиться. Але Володимир усі свої бої в Бундеслізі виграв саме нокаутом. Цікаво, що за тиждень після підписання угоди Володимир випросив у президента ще й автомобіль.
Але це — вже історія. А сучасність — $80 млн, які пропонують Володимиру за три двобої на професійному рингу. Сам боксер відмовчується, а знавці боксу розділились у думках щодо того, чи варто йому це робити. Експерт з боксу Ігор Вітько нічого надзвичайного у такій можливості не бачить. Адже професійний бокс — це робота, й відзначає, що візуально Володимир знаходиться у непоганій формі.

 

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.