Як голівудські зірки кіно на театр проміняли та який актор починав свою театральну кар'єру граючи фею?

Бенедикт Камбербетч — британський кіноактор

Як голівудські зірки кіно на театр проміняли?

Девіду Редкліфу було 12, коли його кінозірка засяяла завдяки ролі в першій частині про Гарі Поттера. А вже через кілька років актор вийде й на театральну сцену. І тут також глядач його оцінить. І врешті талановитий хлопчик потрапить на омріяну сцену для багатьох акторів — Бродвей.
Сміливий та харизматичний юнак швидко отримав там головну роль. Він зіграє божевільного маленького конюха. За режисерським баченням Редкліф з’являвся перед глядачами зовсім голим. Через що багато батьків вимагали його одягнути та навіть влаштувавали пікети аби п’єсу заборонили. Та, здавалося, Редкліфу й така слава подобалася. Нині ж найуспішнішою роллю в театрі для Девіда стала участь у виставі «Розенкранц і Гільденстерн мертві». Де також, без провокацій не обійшлося.
Шерлок Холмс, Патрік Мелроуз, Доктор Срендж — усе це він — геніальний Бенедикт Камбербетч. Його акторська кар’єра почалася зі шкільного театру. В 13 років Бенедикт вперше вийшов на сцену в ролі … королеви фей із п’єси Шекспіра «Сон в літню ніч». Уже тоді обдарований хлопчик любив експеремунтувати та не соромився змінювати образи.
Після закінчення школи Бенедикт буде подорожувати країнами Азії і навіть один рік житиме в тібетському монастирі й вчитиме англійської монахів. Саме там Кембербетч усвідомить, що його покликання акторство. І вивчиться в найкращих театральних вузах Англії. А вже в 2001 році Бенедикт вийде на професійну сцену й швидко знайде визнання. І хоча його успіх в кіно був так само стрімкий, утім, на відміну від більшості своїх колег, Камбербетч не принесе театр в жертву й вправно все поєднуватиме.
А от цю жінку своєю музою вважають найвідоміші кінорежисери світу! А сама вона має фантастичний талант до перевтілень й може зіграти і королеву, і безхатька.
Кейт Бланшет австралійка, яка свій шлях до зірок починала з театру й досі його вважає рідним домом. Вона здобуде освіту в Інституті драматичного мистецтва в Австралії. Уже на курсі її називали найкращою. А згодом вона перенесе цей титул і на професійну сцену. А з визнанням в театральному світі, з’являться й перші ролі в кіно й світове визнання.
Врешті Бланшет переїде до Голлівуду й покине театр. Утім без нього врешті не зможе. Більше того, вже майже 15 років акторка разом зі своїм чоловіком драматургом Ендрю Аптоном займають посаду творчих директорів Сіднейської театральної компанії. А кілька років тому Кейт Бланшет ще й почала театральну кар’єру на Бродвеї.