WBA змушує Олександра Усика визначитись, куди він іде

Всесвітня боксерська асоціація (WTA) змушує Олександра Усика визначитись, куди він іде. Тобто, у суперважкий дивізіон, чи залишається у важкому, де він є абсолютним чемпіоном.
Українця зобов’язали розпочати переговори про бій з обов’язковим претендентом на титул WBA — росіянином Денисом Лебедєвим. Або офіційно відмовитись від поясу.
З’ясувати ситуацію щодо майбутніх планів абсолютного чемпіона Олександра Усика у WBA вирішили кардинально. Асоціація оголосила торги на організацію бою із обов’язковим претендентом Лебедєвим. Мінімальна ставка — $400 тисяч, причому українцю від остаточної суми гонорару буде належати 75%.
Звісно, змусити Усика захищати пояс ніхто не може. Проте, якщо він таки відмовиться, титули цієї, а також інших організацій стануть вакантними, тому інші боксери офіційно зможуть розпочати боротьбу за них. Нині ж ситуація невизначена, адже і сам боксер, і його менеджери кажуть, що у травні цього року Олександр битиметься вже у рамках суперважкої ваги.
Раніше промоутер Усика Олександр Красюк говорив, що перехід у суперважковаговики може бути не остаточним, і якщо в Олександра буде гідна конкуренція у важкій вазі, він може повернутись назад. Можливо, з цієї причини офіційних відмов від поясів поки немає.
Натомість, є головний претендент на перший бій українця в найпрестижнішій ваговій категорії професійного боксу. Після відмови Олександра Повєткіна таким став камерунець Карлос Такам.