ВР має проголосувати закон про імпічмент - Андрій Вадатурський

ВР має проголосувати закон про імпічмент - Андрій Вадатурський

Верховна Рада нинішнього скликання має проголосувати закони про імпічмент Президента, про Тимчасову слідчу комісію, а також про відкриті партійні списки. Такий прогноз зробив у прямому ефірі “8 каналу” народний депутат України Андрій Вадатурський.

Водночас, на його переконання, відкриті списки не можуть бути впроваджені на найближчих парламентських виборах, але діятимуть вже на наступних. Нардеп бачить велику ймовірність того, що нова ВР пропрацює недовго, так само, як і новообраний президент, а отже, через 1-2 роки пройдуть ще одні дострокові вибори – парламентські та президентські.

“В мене є таке відчуття, що ми все одно проголосуємо за відкриті списки, але найближчі  позачергові вибори відбудуться за старою системою. Також ми повинні проголосувати законопроект про ТСК (Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради) і про імпічмент і підемо через рік вже на нові вибори. І я вважаю, що краще піти на дострокові вибори як президента, так і Верховної Ради одночасно”, – говорить Андрій Вадатурський.

Народний депутат висловив переконання, що прогноз перемоги будь-якої з українських партій на липневих виборах малоімовірний, оскільки немає достатньої кількості професійних та надійних кадрів, а отже, “буде дуже багато помилок”. Навіть найкращі фахівці, що приходять до найвищих ешелонів, “не проходять випробування грошима і владою” та стають частиною корумпованої системи, нарікає нардеп.

“Ні суспільство, ні пан Зеленський не будуть задоволений Верховною Радою. І я вважаю, що ми відразу почнемо говорити про дострокові вибори знов. У мене таке відчуття, що наступна Верховна Рада відпрацює максимум 1-2 роки”, – підсумовує Андрій Вадатурський.