Влада Австралії допоможе фермерам долати посуху

Австралії потрібне фермерство! Влада країни створює фонд допомоги аграріям, які нині зазнають збитків через рекордну посУху. Для початку на порятунок галузі держава виділяє 180 мільйонів доларів. Гроші, насамперед, спрямують на східне узбережжя континенту, адже саме там найгірша ситуація.

МАЛКОЛЬМ ТЬОРНБУЛЛ – ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР АВСТРАЛІЇ:
“Нам необхідні фермери, і я хочу сказати, що ми їх підтримаємо, ми не забули про проблему, і ми постійно працюємо, щоб їх підтримувати. Ну й звісно молитися про дощ.”

Влада підтримає місцеву інфраструктуру, а також буде надавати позики з низьким відсотком й послабить податки на спеціальне фермерське обладнання.

 МАЛКОЛЬМ ТЬОРНБУЛЛ – ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР АВСТРАЛІЇ:
“Ми збираємося подвоїти обсяги пільгових кредитів, які будуть доступні для фермерів. Це дуже важлива зміна. Їхній розмір збільшився з одного до двох мільйонів доларів.”

Частину грОшей направили і метеорологам. Фермери зможуть краще планувати свою роботу завдяки більш точним прогнозам. Зазвичай у Австралії в зимовий час пожежі майже не трапляються. Але цього року все навпаки. Проте метеорологи в країні прогнозують надзвичайно суху й теплу весну.