Віктор Постол повертається з перемогою

[:ua]Віктор Постол бився у андеркарті поєдинку 1\4 фіналу Світової Суперсерії боксу, де у його ваговій категорії зустрічались Джош Тейлор та Райан Мартін. Саме Тейлору влітку цього року Віктор програв бій за право змагатись у Суперсерії. Суперник пішов далі, а Постолу залишилось відновлювати своє добре ім’я. У 10-раундовому поєдинку проти турка Сіара Озгула українець очікував від суперника активного руху. Проте турецький боксер більше намагався не дати себе вдарити, аніж самому нокаутувати українця. Постол хоч і старше суперника на 9 років, був значно рухливішим і більш технічним. І це при тому, що турок покладав на бій із екс-чемпіоном великі сподівання пробитися до світової еліти.
Але Віктор Постол впевнено володів ініціативою, не дозволяв супернику боксувати у звичній йому манері. По завершенню 10 раундів єдиний суддя поєдинку віддав перемогу Постолу 99-91. Українець таким чином залишився запасним боксером Світової Суперсерії.
У двох чвертьфінальних подинках Суперсерії легковаговик Ноніто Донейр здолав Раяна Бернета через травму останнього, а Тейлор переміг Мартіна технічним нокаутом, щоправда, після удару у потилицю.
https://youtu.be/TavJcvZ5Gi8[:]