В Уряді сподіваються за 5 років розвинути ринок «хмарного» бізнесу до $300 млн

В Уряді сподіваються за 5 років розвинути ринок «хмарного» бізнесу до $300 млн

Віце-прем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що нині на меті якнайшвидше впровадити в Україні застосування хмарних рішень та створити державну стратегію CloudFirst. За його розрахунками, в Україні цілком реальне зростання ринку практично вдесятеро – до понад $300 млн упродовж п’яти років.

Про це повідомляє Урядовий портал.

На його переконання, хмарні рішення сприятимуть ефективному розвитку цифрових технологій в Україні, оскільки надають більше можливостей при створенні рішень та вищий рівень безпеки.

За даними представників бізнесу, в 2018 році обсяг ринку хмарних рішень оцінювали у $33,4 млн, з яких частка ринку українських операторів становила лише $10 млн. При цьому до держбюджету гравці ринку сплатили $3,5 млн податків, серед них українські оператори – $3 млн.

«Ми повинні створити належні умови для здорового розвитку бізнесу в сфері хмарних рішень. За наявними розрахунками, в Україні цілком реальне зростання ринку практично вдесятеро – до понад $300 млн упродовж п’яти років», – додав Віце-прем’єр-міністр.