В серпні почнуть діяти нові штрафи за користування «євробляхами»

Як повідомляє Державна фіскальна служба України, Верховна рада 16 травня ухвалила зміни до Податкового кодексу і відклала посилення адміністративної відповідальності на 90 діб. Нові штрафи за порушення при ввезенні транспортних засобів в Україну почнуть діяти з 22 серпня 2019 року.

Зокрема, у повідомленні ДФС йдеться, що у разі перевищення строку доставки авто особистого користування та комерційного призначення від 20 до 30 діб передбачено штраф у розмірі 85 тис. грн.. «Якщо строк перевищено більш ніж на 30 діб, то розмір штрафу сягатиме 170 тис. грн або конфіскація таких авто», – повідомляють у ДФС. Такі ж розміри штрафів передбачаються  при перевищенні строків тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування та комерційного призначення.

Штраф у розмірі двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (34 тисячі гривень) сплатять ті автовласники, які передаватимуть свої транспортні засоби, що ввезені на територію України або  поміщені у митний режим транзиту, – у володіння чи розпорядження іншій особі. Така ж відповідальність і за використання таких «євро блях» у комерційних цілях.

1 Коментар

  1. Автоевродокументы – пакет для езды по Украине без штрафов – растаможка, растаможивание евроблях, перезаезд-перезагон, техосмотр, страховка Зеленая карта, нотариальная доверенность, вписание совладельцем, восстановление техпаспорта и номерных знаков, восстановление в базе-реестре, снятие с учета и другие документы на авто из Евросоюза, Литвы, Польши, Германии и т.п. http://autotehosmotr.pp.ua

Коментарі закриті.