В мережі з’явилось відео-звернення активіста, який заліз на машину Порошенка

В мережі з’явилось відео-звернення активіста, який заліз на машину Порошенка

Сьогодні у столиці на машину екс-президента України вискочив чоловік. Інцидент трапився неподалік Державного бюро розслідувань у Києві, куди Порошенко приїхав задля допиту. Охоронці стягнули молодика з капоту, однак він у свою чергу застосував балончик сльозогінний газ. Після бійки активіст разом із товаришами зник. Згодом хлопець опублікував у мережі відео звернення, в якому пояснив, що стало причиною цього  вчинку та що спонукало його до подібних дій.

Відео з’явилось на сторінці Микити Айвазовського у мережі Фейсбук. Хлопець розповів, що він родом із Санкт-Петербурга. У відео чоловік розповідає, що у 2014 році він приїхав воювати за незалежність України, поставивши на це все, що в нього було: майно, здоров’я та сім’ю.

«Сьогодні, придбавши чотири бронежилети, ми з товаришами прострілили три на полігоні. Ось так – просто і легко, – говорить Микита. –  Я хотів би передати один із них особисто Петру Олексійовичу. Він не прострілений. Я би хотів, щоб він одягнув його на себе або на свого синочка, який воював у Краматорську, нібито. І випробував його», – йдеться у відео зверненні. Однак, охорона його не підпустила. «Через це мені не залишилось нічого, як зробити те, що я зробив. Більш того, це моя особиста позиція», – продовжує він.

Микита розповідає, що у такий спосіб він хотів помститися за 5 років принижувань, які екс-президент «за допомогою підлеглих з адміністрації та його ставлеників з ДМС зробив по відношенню до іноземних добровольців. Обіцяв громадянство, а замість цього запустив по 9 колам бюрократичного пекла».

Далі у відео чоловік  розповідає, що його позивний «Одісей», та радить Петру Олексійовичу запам’ятати його. «Зустріч із моїми побратимами, як із правосуддям, чекає на вас попереду. Ваші «лайноЗМІ» та блогери намагаються розповісти, що це був нібито замах на вас. Забагато честі, Петро Олексійовичу. Я не задля того ризикував життям на Донбасі, аби всередині мирного міста Києва здійснювати подібне. Я вважаю, що на вас не можна здійснювати замах, на ваше життя та здоров’я. Я рахую що вас, ваших подільників та вашу сім’ю потрібно судити та конфіскувати усе ваше майно. Це був мій демарш. І я хочу сказати, що зараз весь світ розриває мій телефон, а це відео – моя відповідь усім ЗМІ», – резюмував активіст.