В Маріупольський морський порт інвестують понад 1,3 млрд грн.

В Маріупольський морський порт інвестують понад 1,3 млрд грн.

У розвиток інфраструктури Маріупольського порту буде залучено понад 1,3 млрд грн інвестицій.  Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Сьогодні ДП «Адміністрація морських портів України», ДП «Маріупольський морський торговельний порт», ТОВ «КОФКО АГРІ РЕСОРСІЗ УКРАЇНА» та ТОВ «СТТ» підписали меморандум про співпрацю.

Меморандум передбачає реалізацію в порту Маріуполь інфраструктурного проекту, який забезпечить  інвестицій у розвиток інфраструктури порту та збільшить вантажопотоки на 2,3 млн тонн. Йдеться також про створення додаткових двохсот робочих місць, підвищення соціальних стандартів для працівників портової галузі. Реалізація проекту сприятиме розвитку агропромислового комплексу Азовського регіону, оскільки значно здешевлюється логістика для агровиробників.

Із урахуванням плану розвитку порту Меморандум також передбачає  реконструкції двох причалів та будівництва другої черги зернового терміналу. Також створення єдиного перевантажувального комплексу (харчових та наливних продовольчих вантажів).

За словами міністра, українські порти відкривають перед іноземними інвесторами нові можливості. «Співпраця КОФКО з українською стороною є вигідною для всіх, оскільки буде забезпечено інвестування у розвиток морського порту Маріуполь, збільшення вантажопотоку і, як наслідок, – значні відрахування у бюджети різних рівнів», – підкреслив Криклій.