В Барселоні стартував Всесвітній мобільний конгрес. Головна тема - мобільна мережа 5G

[:ua]Головний щорічний захід в телекомунікаційній індустрії стартував! Сотні відвідувачів заполонили виставковий центр Barcelona Fira, саме там почав роботу Всесвітній мобільний конгрес. Цього року захід проходить на фоні конфлікту між США ТА Китаєм через безпечність 5G — мобільних мереж нового покоління.
Окрім цього, конгрес почався в делікатний момент для іспанської політики. У Мадриді перед судом постали 12 каталонських лідерів після невдалої спроби оголосити Каталонію незалежною. Та деякі учасники конгресу все ж впевнені, що політичні події наврядчи вплинуть на кількість охочих відвідати захід.
Безпровідна технологія 5G має зробити мобільний інтернет ще швидшим і прискорити розвиток так званого «Інтернету речей».
Довкола технології 5G багато галасу, хоча скептики сумніваються, у тому, що інтернет буде настільки швидким, як це обіцяють. Напередодні заходу компанії представили свої новинки мобільних технологій. Huawei та Samsung презентували нові гнучкі смартфони, розраховані саме на 5G.
[:]