Урядовий звіт за 2018 рік

[:ua]Уряд звітує! Економіка, інфраструктура, реформа держорганів та розвиток людського капіталу – саме ці питання виявилися ключовими на порядку денному в українського уряду протягом минулого року. Пишатися є чим, – каже прем’єр. Інфляція падає – у 2018-му вдалося досягти показника у менш ніж 10%. Прямих іноземних інвестицій надійшло до України майже 2 з половиною мільярди доларів, а капітальні зросли на 20%. Експорт також розширюється рекордними темпами, а ринки збуту Україні таки вдалося повністю переорієнтувати.
Перемога 2018-го – нові угоди про Зону вільної торгівлі. Саме минулого року українському уряду вдалося підписати договори одразу з двома стратегічними партнерами – Канадою та Ізраїлем. Нові угоди та перспективні ринки збуту стануть локомотивом зростання українського ВВП, – каже профільний міністр.
Ахілесова п’ята для більшості регіонів країни – вітчизняні автошляхи. Хоч і у 2018-му вдалося побудувати рекордних 3800 кілометрів, втім роботи ще непочатий край, – зізнається прем’єр. Втім, до перемог 2018-го включає ще низку рішень: старт реформи ДФС, запуск газових онлайн-аукціонів та підняття України у рейтингу ведення бізнесу Doing Business на 41 позицію. Після презентації урядового звіту українцям, сотні примірників адресують кожному депутату для їхніх зауважень та пропозицій.
[:]