Уряд підписав меморандум з виробниками тютюнових виробів

Уряд підписав меморандум з виробниками тютюнових виробів

Найбільші виробники тютюнових виробів – British American Tobaco, Imperial Tobaco Ukraine, Japan Tobaco International, Philip Morris та Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов підписали «Меморандум про наміри для забезпечення стабільності на ринку тютюнових виробів та підтримки конкурентного середовища для всіх його учасників».

Про це повідомляє прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

У Меморандумі, зокрема, йдеться про наміри обговорення змін в методології адміністрування 5% податку з роздрібного продажу тютюновими виробами, розробку пропозицій щодо ліцензійних умов для здійснення оптової торгівлі тютюновими виробами, впровадження системи відстеження переміщення тютюнових виробів. Найближчим часом разом із представниками тютюнової індустрії буде створено робочу групу для напрацювання інструментів реалізації положень Меморандуму.

За словами топ-менеджерів індустрії, перші здобутки від стратегічної і конструктивної позиції сторін, можна буде спостерігати вже за рік. Йдеться про збільшення надходжень до бюджету і прогнозований розвиток тютюнової галузі.

Як зазначив директор підприємства з іноземною інвестицією «Імперіал Тобако Юкрейн» Растіслав Чернак, підписання Меморандуму розцінюють як результат конструктивного діалогу, який розпочався між владою та великим бізнесом. «Сподіваємось, що це стане першим кроком у вирішенні найбільш нагальних питань, які сьогодні стоять перед нашою галуззю і економікою України, а також закладе фундамент для плідної взаємодії та співпраці в інтересах держави та бізнесу».

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов зазначив, що завдяки підписаному документу будуть створені рівні правила гри на ринку