Українські стрільці — одні з кращих у Європі

Статус однієї з найсильніших команд у стрільбі з пістолета підтвердила Україна на Чемпіонаті Європи з кульової стрільби, який завершився у Хорватії. Тут наші стрільці здобули як командні, так і особисті нагороди.
Звання чемпіона Європи приміряв на себе Павло Коростильов у стрільбі із пневматичного пістолета. Зробивши 60 пострілів з 10-метрової дистанції, він набрав 241,3 очки, випередивши спортсменів із Сербії та Італії.
«Золотий» почин Коростильова продовжила вже легендарна стрілецька пара Олег Омельчук — Олена Костевич. У турнірі змішаних команд на дистанції 10 метрів у драматичному фіналі лише на 0,9 українці випередили стрільців із Росії. І таким чином піднялися на найвищу сходинку п’єдесталу.
Окрім «золотих», у Хорватії українців чекали медалі ще й іншого ґатунку. Зокрема, як чоловіча, так і жіноча збірні команди здобули «срібні» нагороди. Жіноча команда у складі Олени Костевич, Ганни Левковської та Поліни Конарєвої поступилась німкеням у стрільбі із пневматики з відстані 10 метрів. А чоловіча збірна, за яку виступали Олег Омельчук, Павло Коростильов та Денис Кушніров, також були другими у цій же дисципліні. Щоправда, вони поступились вже італійцям.