Українські баскетбольні юнаки боротимуться за "виживання"

На турнірі у Латвії наші баскетбольні юнаки у своїй групі зустрічались із традиційно сильною Іспанією, якій поступились 53:104. Збірна Фінляндії також виявилась сильнішою за українців – 56:81. І лише у матчі із Боснією та Герцеговиною підопічні Дмитра Маркова змогли продемонструвати свої здібності й характер і врешті-решт перемогти 80:67.
За регламентом цього юнацького Євро, до стадії плей-офф виходили всі команди з групи. Відтак, збірній Україні випало зустрічатись із Сербами, які, як відомо, за розвитком баскетболу – одні з лідерів у Європі. Що вони успішно й довели в матчі з Україною. У перших двох відрізках матчу балканці набирали по 28 очок, українці ж за цей час накидали лише 32 бали. У другій половині зустрічі серби додали ще більше. Найневдалішою для нашої команди стала остання чверть, програна жовто-синіми 5:33. Загалом же матч завершився з рахунком 49:121.
Серби крокують далі. А українська команда боротиметься за виживання у елітному дивізіоні чоловічого юнацького баскетболу в Європі. У першому матчі вона зустрінеться із хорватами.
До дивізіону В вирушать три найгірші команди європейського турніру.