Українське ММА-шоу — WWFC14. Хто готується до дебюту в гексагоні?

[:ua]Столичний Палац спорту цими вихідними вкотре зібрав повні трибуни любителів змішаних бойових мистецтв. 14 вечір від наймасштабнішого промоушену країни WWFC, окрім видовищних поєдинків за участі найкращих бійців, подарував глядачам кілька несподіванок.
Любителів змішаних єдиноборств в Україні з кожним роком стає дедалі більше, про що свідчать майже вщент заповнені трибуни столичного Палацу Спорту на вечорах ММА від українського промоушену WWFC. Цього разу на вболівальників чекали 10 яскравих поєдинків, із яких 3 титульні.
Та, навіть, у двобоях андеркарту в яких з`ясовували стосунки молоді і перспективні бійці була і інтрига, і несподівані прийоми, і криваві нокаути. Серед таких боїв варто виділити бій між підопічним найвідомішого представника ММА Конора Макгрегора — Миколою Гроздєвим та спортсменом із Мінська Едуардом лазаревичем. Суперники рівно відбоксували три раунди, допоки Гроздєву наприкінці протистояння не вдалось провести больовий прийом на руку. Лазаревичу ж не залишалось нічого окрім як здатися.
Ще один больовий прийом глядачі побачили, коли у рингу боксувала українська екс-чемпіонка цього промоушену Світлана Гоцик. Її суперниця Една Олівейра з Бразилії не змогла протриматись і одного раунду, адже постукала на знак здачі ще у першому відрізку.
Одразу за таким кардом у першому ж титульному поєдинку вакантний пояс розігрували грузинський боєць Паата Чапелія та представник Білорусі Михаїл Одинцов. У третьому раунді цього протистояння білорус поклав свого суперника на настил і почав добивати ударами шаленої сили. У підсумку рефері змушений був зупинити бій і віддати перемогу Одинцову, що і стало наразі найбільшим досягненням у його кар’єрі.
Далі ж у гексагоні знову зійшлись дівчата. Кривдниця Світлани Гоцик — чеська спортсменка магдалена сормова захищала відібраний у українки пояс, від зазіхань бразилійки еви дуарте. Бій вийшов рівним і цілком справедливо тривав усю дистанцію у 5 раундів. Однак роздільним рішенням суддів титул таки залишився у чешки.
Головною подією вечора стала зустріч спаринг партнера і друга Макгрегора — Блейна Одріскола із киянином — чемпіоном WWFC Теймуром Рагімовим. Жорстке протистояння тривало два раунди, а у третьому сили очевидно залишили нашого спортсмена. Ірландець провів задушливий прийом ззаду, чим змусив суперника здатись, і забрав у підсумку пояс вагової категорії до 57 кг.
Однак вечір не обмежився поєдинками і шоу виставами між ними. Організатори підготували глядачам ще кілька сюрпризів. Зокрема про можливість переходу в ММА а саме промоушен WWFC заявив срібний призер олімпійських ігор із греко римської боротьби жан беленюк.
А також за словами віце президента організації Дениса Перча, своє бажання спробувати сили у гексагоні висловив відомий український боксер Денис Берінчик.
[:]