Україна виборола бронзу в жіночій естафеті на чемпіонаті світу з біатлону

Друга українська нагорода чемпіонату світу з біатлону, навіть попри загалом провальний сезон, не змусила на себе довго чекати. Жіноча збірна України продемонструвала неабиякий характер під час проходження естафети, фінішувавши третьою.
У шведському Естерсунді завершився чемпіонат світу з біатлону, де, зважаючи на попередні результати наших біатлоністів, мало хто чекав від збірної України успішного виступу. Тим не менше, вболівальники кілька разів були приємно здивовані.
По-перше, слід відзначити капітана чоловічої команди Дмитра Підручного, який спочатку зупинився за три десяті секунди від «бронзи» спринту, а за день і взагалі приніс нашій команді дебютне «золото» чемпіонатів світу у гонці переслідуванні.
Щодо дівчат, які традиційно виступають краще за чоловіків, то вони тривалий час залишались без нагород, допоки не відбулась жіноча естафета. Тут збірна України у складі Анастасії Меркушиної, сестер Семеренко та Юлії Джими доволі сенсаційно потрапила до призової трійки, пропустивши вперед лише такі «лижні» країни, як Норвегію та Швецію.
Починаючи із першого етапу жовто-сині тримались у лідерах завдяки бездоганній стрільбі Анастасії Меркушиної, яка передала естафету Віті Семеренко на другій позиції. Далі ж у наших дівчат хоч і були деякі промахи, але вони успішно утримувались в ТОП-3. Останньою бігла Валя Семеренко, і на фінішний відрізок вона також виїхала на третій позиції. Але в 30 секундах позаду українку переслідувала надшвидка і небезпечна німкеня Лаура Дальмайер, яка також не збиралась без бою віддавати Валі «бронзу». І вона справді змогла нав’язати українці боротьбу, але пів секунди переваги все ж було на боці Семеренко. У підсумку — друга нагорода збірної України на чемпіонаті світу вивела нашу збірну на п’яте загальнокомандне місце.
Звісно, перемога це завжди приємно, але такі результати, очевидно, залишать на чолі команди нинішніх тренерів, що на фоні провального сезону не виглядає такою вже й чудовою перспективою.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.