Україна вперше приймає європейську першість з бейсболу

Європейська конфедерація бейсболу вибрала Україну організатором одного з двох пулів чемпіонату Європи серед національних збірних групи С. Матчі чемпіонату відбуваються з 23-го по 28-е липня на єдиному в Україні спеціалізованому бейсбольному стадіоні у Кропивницькому. До обласного центру на турнір приїхали національні бейсбольні збірні Угорщини, Румунії Грузії та Естонії. Разом із господарями турніру вони змагатимуться за путівку до дивізіону В європейського бейсболу. Президент Федерації бейсболу та софтболу України Андрій Ніколаєнко зазначає, що чемпіонат Європи з бейсболу – це унікальна спортивна подія не тільки для Кропивницького, а й для всієї України.

АНДРІЙ НІКОЛАЄНКО ПРЕЗИДЕНТ ФЕДЕРАЦІЇ БЕЙСБОЛУ І СОФТБОЛУ УКРАЇНИ
“Бейсбол має всі перспективи для того, щоб з гордістю представляти Україну на європейській і навіть світовій спортивній арені. Але для цього необхідно, щоб не тільки Федерація, а й місцева влада виявляла більше участі в розвитку інфраструктури для цього виду спорту. У Кропивницькому сьогодні функціонує єдиний спеціалізований бейсбольний стадіон в Україні”

Варто зазначити, що перспективи в українського бейсболу справді є. Адже незважаючи на відсутність умов для його розвитку, молодіжна збірна України у 2016 році встигла приміряти на себе золоті нагороди європейської першості. Чемпіонат у Кропивницькому окрім всього стане початком відбору на Олімпійські ігри 2020 року. Тож, як зазначив головний тренер жовто-блакитних Олег Бойко, до цих змагань команда поставиться максимально відповідально.
І одразу продемонструвала це у стартовому турі, обігравши збірну Естонії з рахунком 15:0. Фінальний поєдинок турніру відбудеться в суботу.