Україна відзначає День Національної гвардії

Вони оберігають громадський порядок, охороняють дипломатичні, консульські представництва та суди, і захищають цілісність держави на східному кордоні. Це п’ята Слобожанська бригада Національної гвардії України. І хоча у сучасному вигляді українській гвардії лише 5 років, — історія підрозділу налічує майже 100 років.
До ювілею — нагороди. За бойові подвиги і активну роботу з громадянами. Адже завдання у гвардійців різні — і патріотичне виховання молоді, і інформування про переваги служби в сучасній армії, і, навіть, проведення флешмобів.
Ефективно виконувати бойові завдання бригаді допомагають сучасна техніка та озброєння — усе це є у військових. Варто зазначити, що істотна частина зброї — вітчизняного виробництва.
А ще один подарунок до свята — відкриття нового навчального класу та спортзалу. На них велику частину коштів назбирали активісти та волонтери. Власне, це і є свідчення плідної співпраці військових та цивільного населення. Новий спортивний зал площею 220 кв. м містить сучасну зону для занять кросфітом, фітнесом та тренувань з бойових видів мистецтв. Такий подарунок став доречним доповненням до свята, адже бійці бригади мають перемоги й на спортивних аренах — серед них є переможці та призери чемпіонатів світу та Європи з гирьового спорту, дзюдо, самбо та інших бойових мистецтв.