Українські «КрАЗи» виготовлятимуть в Африці

Українські «КрАЗи» виготовлятимуть в Африці

ПрАТ «АвтоКрАЗ», найбільший виробник важких вантажних автомобілів в Україні, та компанія Proforce Limited, що є постачальником рішень у сфері оборони, підписали угоду про стратегічне партнерство для спільного складання військових та цивільних вантажних автомобілів КрАЗ у Нігерії.

Про це повідомляє Укравтопром.

У відповідності до угоди, великовантажні дорожні автомобілі виготовлятимуть під брендом KRAZ-PROFORCE. Виробники запевняють, що ці транспортні засоби будуть відповідати найвищим міжнародним стандартам якості та потребам споживачів, як на цивільному, так і на військовому ринках.

На «АвтоКрАЗі» вважають, що між компаніями існує багато синергій, які можна використовувати для створення потужних виробничих можливостей, необхідних для Нігерії.

Протягом наступного року партнерство буде спрямоване на виготовлення вантажівок світового стандарту, які розроблені відповідно до потреб ринків Нігерії та Африки. Це спільне підприємство вплине на економіку Нігерії, створивши нові робочі місця, водночас сприяючи технологічному розвитку країни.