Україна потрапила до рейтингу наймогутніших країн світу

Україна потрапила до рейтингу наймогутніших країн світу

За підсумками 2019 року Україна зайняла 39 місце з 80 існуючих.  Відповідний рейтинг опублікував американський журнал U.S.News & World Report.

Про це передає Укрінформ.

Як зазначається на сайті видання, список укладався аналітиками BAV Group і Wharton School Університету Пенсильванії.  Вони враховували такі фактори, як економіка, військова міць, політичний вплив, лідерство у світі та членство і участь країни у міжнародних альянсах. Рейтинг також грунтується на опитуванні, в якому понад 20 тисяч людей оцінювали країни за вищезазначеними факторами.

Лідером рейтингу стали США. Другу сходинку посіла РФ, третю – Китай. Також у першій десятці Німеччина, Велика Британія, Франція, Японія, Ізраїль, Саудівська Аравія та Південна Корея.

Україні вдалося обійти такі країни, як Фінляндія, Греція, Оман, Казахстан, Польща, Азербайджан, Індонезія, Філіппіни, Аргентина, Португалія, Сербія, Чехія, Румунія, Угорщина, Болгарія, Хорватія, Ірландія, Литва, Словенія, Латвія та інші держави.

На останньому – 80-у місці – Естонія.

2 Коментарі

    1. За загальним рейтингом – так, 65-те. А за потужністю, міццю, могутністю (як і заявлено в заголовку) – 39-те. Див. в повному рейтингу Best Countries 2019 передостанній стовпець.

Коментарі закриті.