У Японії відбулась виставка робототехніки

[:ua]На виставці у Токіо презентували останні новинки в галузі робототехніки та штучного інтелекту. Цьогоріч провідною темою заходу стало об’єднання суспільства. А головний напрямок розробок, як і в попередні роки, – так званий «Інтернет речей». До прикладу, компанія Fujitsu працює над сенсорною 3D-технологією. Вона дозволить суддям оцінювати виступи гімнасток більш точно.
Компанія Preferred Networks представляє робота-прибиральника. Він збирає з підлоги іграшки та інші предмети набагато швидше, ніж деякі діти. Робот оснащений штучним інтелектом і не тільки дізнається обстановку в кімнаті, але також вчиться, куди складати різні речі. Він вміє виконувати голосові команди і навіть скаже, куди поклав певний предмет.
Alps Electric розробила технологію для самоврядних авто. Сенсорна система дозволяє регулювати освітлення, закривати і відкривати вікна певними рухами рук. В цілому на виставці – понад 1700 стендів. На них свої розробки представляє понад 720 компаній, дослідницьких центрів та стартапів. 345 з них участь у подібній виставці беруть вперше.
https://youtu.be/dhL6jc70FLc[:]