У Таїланді дозволяють брати із собою на роботу домашніх улюбленців

[:ua]Робочий день у звичайному офісі Бангкока із незвичайними співробітниками. Майже на кожному столі вмостився – песик. Брати підлеглим домашніх улюбленців на роботу дозволила власниця агенства.

АНАНКАНАРТ КОНГПАНІЧКУ – ВЛАСНИЦЯ РЕКЛАМНОГО АГЕНСТВА:
“Собаки створюють не вимушену атмосферу, допомагають відновити енергію, коли ми втомлюємося. Думаю, домашні улюбленці з їхньою простодушністю передають людям позитив”.

Чотирилапі друзі не лише мирно відпочивають, але і розкидують папери, бігають по офісу та зазирають у смітники. У цьому офісі 20 таких невгамовних друзів.

ЇТРАМАС ВАТАНА-У – ПРАЦІВНИЦЯ ОФІСУ:
“Іноді собаки мене дратують, але завдяки взаємній допомозі в офісі все добре. Якщо хтось говорить по телефону, а собака загавкає, то інші забирають тваринку і її заспокоюють. Буває безлад, але у той же час нас оточує щастя та злагода.”

Пет-терапія – так називають цей різновид запобігання стресу. І нині вона стає все більш популярною у світі. Таїландські керівники, які дозволяють брати в офіс собак вважають, що це дозволить залучити нових співробітників та втримати тих, що вже працюють.
Наукові дослідження теж підтверджують, що присутність домашніх улюбленців на роботі позитивно впливає на людей. Але є і мінуси такого сусідства, адже чи не у кожному колективі є люди, що страждають від алергії на шерсть тварин.
https://youtu.be/WfcqhXfaUK4[:]