У Києві відбувся ІІІ відкритий чемпіонат з художньої гімнастики "Golden cup"

[:ua]Катерина Серебрянська, Ганна Безсонова, Олександра Тимошенко – ці імена відомі вболівальниками художньої гімнастики не лише в Україні, а в усьому світі. Але ж з чого починається шлях до чемпіонства у цьому виді спорту? Днями у столиці України відбувся ІІІ відкритий чемпіонат з художньої гімнастики “Golden cup”, де юні спортсменки демонстрували свої вміння та з найменшого віку вже змагались за призові місця. За словами організаторів, бажаючих взяти участь у турнірі було навіть більше, аніж вони могли це собі дозволити, та попри досить молодий вік дівчата складали один одному гідну конкуренцію.
Виступ юної Аріни Григорєвої із обручем судді визнали переможним у своїй віковій категорії. Втім, дівчина разом із своєю командою “Голден Ритмік” визнає, що не все виходило ідеально.
Кількатижневі багатогодинні тренування, часто – фізичний біль і сльози – добре відомо, що художня гімнастика навіть від малих дітей вимагає жорсткого режиму й наполегливості. У той же час юні гімнастки добре розуміють, як потрібно тренуватись, аби стати справжніми чемпіонами.
Зрештою, турнір показав, що майбутнє української гімнастики у надійних руках, і в майбутньому нові імена наших спортсменок замайоріють на світовому рівні.
https://youtu.be/kYsrjIOPYR0[:]