У Дніпрі жінка наскладувала у квартирі сміття на 9 вантажівок

У Дніпрі жінка наскладувала у квартирі сміття на 9 вантажівок

Мешканці однієї з багатоповерхівок у Дніпрі щодня мусили проходити повз квартиру-смітник. На першому поверсі сусідка десятиріччями накопичувала сміття прямо у кімнатах. Щури та таргани, а також сморід та антисанітарія у під’їзді, врешті змусили мешканців звернутися по допомогу до місцевої влади. Комунальники порахували, що аби вивезти непотріб із квартири, знадобиться щонайменше 9 вантажівок

Про це повідомляє прес-служба міської ради Дніпра.

Восьмого серпня комунальники звільнили мешканців багатоповерхівки по вул. Велика Діївська  від «сміттєвого пекла». Трикімнатна квартира на першому поверсі будинку була вщент заповнена усіляким непотребом, що десятиліттями накопичувала жінка, яка там мешкає. Сусіди довгий час самостійно намагалися боротися із антисанітарією і неприємним запахом, але марно – звернулися по допомогу до міської влади.

Комунальні служби від самого ранку очищали квартиру від непотребу. За попередніми даними, аби вивезти все сміття із квартири, потрібно до дев’яти вантажних машин.

«Квартира – неприватизована, а отже є комунальною власністю міста. Вирішено звільнити мешканців будинку від сміттєвого пекла, від якого вони потерпали роками. Комунальники працюватимуть поки повністю не очистять трикімнатну квартиру, яка з підлоги до стелі цілком забита сміттям. Після цього там проведемо дератизацію», – сказав заступник міського голови Михайло Лисенко.

Він також зазначив, – жінка мала величезні борги за комунальні послуги, які ніколи не оплачувала. Відтак розглядатиметься можливість через суд переселити її у менше житло.