У британській монаршій родині знову готуються до весілля

[:ua]Королівське весілля – іспит як для наречених, так і для організаторів свята. На виставці прикрас у Лондоні говорять тільки про ще одне весілля у королівській родині – одруження принцеси Євгенії, онуки королеви Єлизавети 2. Головна інтрига – які прикраси обере наречена.

СТІВЕН ВЕБСТЕР – ДИЗАЙНЕР ЮВЕЛІРНИХ ПРИКРАС:
“Я добре її знаю, вона моя подруга. Гадаю, вона буде у класичному стилі. У цьому немає сумнівів. Їй і на заручини наречений подарував класичну каблучку. У королівській родині – свої стандарти. І каблучка, має бути традиційною”.

Тіара-невід’ємна частина на королівському весіллі. Модні критики вважають – вона буде прикрашати наречену і на цей раз.

ХІЛАРІ АЛЕКСАНДР – МОДНИЙ КРИТИК:
“Я гадаю, вона хоче виглядати неймовірно, і я впевнена, що королева дасть їй тіару у борг.”

Саме останні королівські весілля зробили тіару знову модним атрибутом.
Власне, до вбрання принцес Євгенії та Беатріс у британців давно були питання. Тепер суспільство очікує, що хоча б на власному весіллі сукня нареченої Євгенії буде стриманою.

ХІЛАРІ ОЛЕКСАНДР – МОДНИЙ КРИТИК :
“Я думаю вона буде виглядати традиційно- стримано. Вона, сподіваюсь, усвідомила свої помилки у стилі. Особливо це стосується капелюхів і суконь, про які потім давали не добрі коментарі.”

Принцеса Євгенія одружується з менеджером лондонського клубу Джеком Бруксбенком 12 жовтня у каплиці Святого Георгія у Віндзорі. Саме тут навесні одружилися принц Гаррі та Меган Маркл.
https://youtu.be/9YOlWQH5AvQ[:]