У Балаклії на арсеналі знову лунали вибухи: загинуло двоє військових, ще чотирьох поранено

У Балаклії на арсеналі знову лунали вибухи: загинуло двоє військових, ще чотирьох поранено

На території Центральної артилерійської бази у Балаклії знову пролунали вибухи. Наразі відомо про двох загиблих та чотирьох поранених військовослужбовців.

Такі дані оприлюднені на сайті Міністерства оборони України.

Відомо, що військовослужбовці проводили на технічній території військової частини утилізацію залишків боєприпасів та їхніх елементів, які не можна транспортувати. За повідомленням Міноборони, утилізацію проводили з урахуванням всіх заходів безпеки, у спеціально обладнаному для цього місці — котловані.

За інформацією чергового Головного Військово-медичного управління на технічній території Центральної артбази забезпечення боєприпасами зазнали поранень 4 військовослужбовців-саперів. «Троє з поранених — у важкому стані, один — середньої важкості. Пораненим військовослужбовцям оперативно надається фахова медична допомога у повному обсязі в медичних закладах, – повідомили в Міноборони. –  двоє військових саперів зазнали поранень, не сумісних із життям».

Загалом пролунало  близько 20 вибухів.

У відомстві запевняють, що місцевим мешканцям та об’єктам інфраструктури нічого не загрожує. Сховища боєприпасів у безпеці.