У 2019 році уряд виділить 56 мільярдів гривень на ремонт доріг

[:ua]Якісні дороги і хороша інфраструктура – візитівка будь-якої країни. Для українців традиційно – це ахілесова п’ята і головний біль. Наразі уряд питанню реконструкції вітчизняних автошляхів приділяє особливу увагу – в першу чергу фінансово. 46 мільярдів гривень цього року виділили на ремонт доріг, при чому 11 з половиною мільярдів – це автошляхи місцевого значення. Наступного року запланували ще більшу суму – 56 мільярдів гривень. Якість і контроль за виконанням ремонтних робіт перш за все, – кажуть в уряді.
Робота кипить, – кажуть в Укравтодорі. 63% плану на 2018 рік вже виконали. Пиміром у 2016-му – було відремонтовано лише 14 % доріг, а у 2017-му році – 36. Зросли не лише темпи робіт, але й вимоги до якості. І конкуренція серед компаній-підрядників тепер значно жорсткіша. Якщо ще три роки тому в Україні працювало лише 10 підприємств, то у 2018 – 40.
Не дуже хороші новини для перевізників – фури з вантажем відтепер важитимуть. Для уникнення махінацій і збереження вітчизняних автошляхів. Роками перезавантажені фури завдавали нищівного удару і старим, і щойно відремонтованим дорогам. А от для районних центрів новини втішні – дороги, які раніше не були на балансі у громад і навіть при наявності коштів не могли бути відремонтовані – прогнозовано, з початку наступного року уряд таки передасть на баланс районів.
https://youtu.be/K3uEIiN86tM[:]