Турецькі інвестори за $5 млн планують збудувати на Житомирщині сонячну електростанцію

Турецькі інвестори за $5 млн планують збудувати на Житомирщині сонячну електростанцію

Будівництво турецька компанія MNG планує розпочати вже у квітні наступного року. Будуватимуть на території  Брониківської об’єднаної територіальної громади на Житомирщині. Вартість реалізації проєкту – близько 5 млн дол. США.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

Минулого тижня голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, представник компанії MNG Неджмі Білгін та голова правління ПАТ «ЕК «Житомиробленерго» Олексій Шекета підписали меморандум щодо будівництва СЕС.

В рамках проєкту планується створення біля 20 нових робочих місць, а також розвиток соціальної сфери, розбудови, відновленню та розширенню мережі інфраструктурних об’єктів Брониківської ОТГ.

За словами представників компанії турецької компанії MNG, будівництво такої сонячної електростанції – це початковий етап, загалом в Україні планують запустити близько 200 МВт.

Довідково. Компанія MNG заснована в 1976 році. Штаб-квартира компанії знаходиться в Анкарі, Туреччина. Сектори – будівництво, енергетика, туризм, фінанси, інвестиції, авіаперевезення. Кількість працюючих – понад 20 000 осіб. Вартість будівельних проектів Корпоративної групи в Африці, на Близькому Сході, на Балканах та Кавказі сягає 8,30 млрд дол. США, в Туреччині – 12,30 млрд дол. США.