Які зірки подарували своє обличчя героям мультфільмів?

[:ua]Так виглядає наживо зірка серіалу “Всі жінки відьми” Аліса Мілано. У мультфільмі її важко впізнати, однак це таки вона. Як виявилося відому діснеївську русалоньку Аріель художники малювали саме з цієї акторки. На той час Алісі було 16 років й вона грала в популярному сіткомі “хто тут бос?”. Її великі очі, витончена фігура та експресивний характер і надихнули творців Русалоньки.
Ще один герой мультфабрики Діснея “Алладін” також має в житті зіркового прототипа. Том Круз віддав своє обличчя цьому герою. Молодий актор взяв діснеївських режисерів затійливими манерами та відомими густими бровами. А от образ Джина з цього ж мультфільму також, як виявилося – не фантазія художників. Адже його характер та риси обличчя запозичили в актора Робіна Уільямса.
А ось рибка Лола з мультфільму “Підводна братва” справжня копія голівудської красуні Анджеліни Джолі. Художники цієї анімації наділили рибу таким ж пишними губами, як у Ендж та виразними скулами. А Джолі навіть погодилася озвучити свою копію в рибному світі. А от внутрішній світ, такий, як у голлівудської красуні, вподобали творці мультфільму “Панда Кунг-фу” й покликали озвучити її горду та сильну духом Тигрицю.
Так само харизму, жести та міміку змальовували автори мультфільму “Шрек” для своєї принцеси Фіони з іншої акторки Камерон Діаз. Зовні, вони , звісно, різні. Утім маленькі деталі в рухах та посмішці творцям вдалося передати. А ще саме Камерон погодилася озвучити цю зелену принцесу.
Ще одному герою мультфільмів про Шрека – коту в чоботях, дісталися не лише красиві черевики, а й риси обличчя актора Антоніо Бандераса. Кіт у творців вийшов впевненим та харизматичним ще й заговорив голосом самого Бандераса. Усе це зробило цього героя справжнім улюбленцем глядачів та таким, що авторам довелося малювати окремий мультфільм про пригоди кота в чоботях, який говорить голосом голлівудського спокусника.
А от відомий актор Джим Керрі простих шляхів не шукає навіть у анімації. Попри те, що за ним закріпився імідж героя комедій, Керрі час від часу намагається довести й свої драматичні вміння. При тому не лише в фільмах, а й в анімації. Зокрема, подейкують, що перед тим як створити головного героя мультфільму “Різдвяна історія” її автори детально вивчали поведінку Джима саме в драматичному кіно. Врешті створили Ебензера Скруджа – скупого старого, який, не хотів ділитися своїми грошима з тими, хто того потребував. Заговорив він голосом Керрі. І, звісно, фінал цієї різдвяної історії закінчується щасливо.
https://youtu.be/D9myuGaZcI8[:]