Які міста в Індії найцікавіші для туризму? Та чому подорож у цю країну може назавжди змінити ваше життя?

Золоті пляжі, блакитне небо, кришталева вода та неймовірна природа – це все про Гоа – такий собі рай для відпочинку. А ще для гурманів море-продуктів! Адже на Гоа вони завжди свіжі та за дуже доступною ціною. Якщо хочете усамітнитися та порелаксувати більш спокійно – вам на Південний Гоа. Натомисть на Північ їдуть найпродвинутіші тусовщики світу. Так на одному з найвідоміших пляжів Палолем збираються любителі бурхливого нічного життя, вечірок та знайомств.
Помилуватися природою, а ще побачити реальну Індію з її хАщами та злиднями точно можна в Мумбаї. Життя багатіїв та бідних тут поруч. З одного боку вишукана архітектура, зокрема, так звані Ворота Індії. Це тріумфальна арка, яку збудували сто років тому до приїзду королеви Англії. Розкішні праватні садиби. А з іншого – злидні та голод жителів Мумбаї. До речі, саме тут знімався восьмиразовий власник премії оскар фільм “Мільйонер з нетрів”.
Делі – адміністративний та культурний центр Індії. Місто настільки густонаселене, що прогулючись вулицями, вам доведеться прокладати собі шлях майже ліктями. А ще тут зосереджена велика кількість храмів. Один із найвідоміших – храм Лотоса. Та храм Акшардхам, занесений до книги рекордів Гінеса як найбільший індуїстський храм у світі. До речі, заходити в більшість храмів Індії можна тільки босоніж. А ще доведеться здати в сейф мобільні телефони.
Та найбільш священне місце в Індії – ВаранАсі. Це одне із найдревніших міст у світі. У давні часи його називали містом світла. Вважається, що все тут має божественну силу. Та й саме воно побудоване на трьох пагорбах, які називають вершинами тризубця індійського бога Шиви. А за 10 км звідси – місце, де за переказами дві з половиною тисячі років тому Будда мовив свою першу проповідь після просвітлення.
Вважається, що пощастило тим туристам, які стали свідками масового омивання паломників в річці Ганг, сходу сонця на фоні багатовікових храмів, а ще обряду кремації, який щодня проходить на берегах річки. Звісно, саме в Варанасі туристи їдуть аби медитувати. Тут знаходиться багато курсів йоги та санскриту.
Туристичний сезон в Індії триває з жовтня до березня. А от літо – це сезон дощів. Утім, радимо вам вирушити в Індію на почату весни. Адже цей сезон індуси зустрічають яскравим фестивалем “Фарби Холі”. Впродовж декілкох днів тисячі людей обсипають один оого спеціальними різнокольоровими порошками. Це веселкове дійство розфарбує ваші спогади про Індію та й життя вцілому.