Погода

Як потрапити на Міс Всесвіт? Та скільки нині коштує корона?

   Цікаві факти

Міс- Конгеніальність, Міс глядацьких симпатій, Міс фотогенічність – ці титули зародилися на конкурсах краси в Америці 1952-го. А вже через три роки Міс-Всесвіт набуде світової популярності, адже його транслюватимуть по телевізору.

Корона для “Міс Всесвіт” змінювалася 9 разів упродовж 65 років. Першою була імператорська корона Романових, інкрустована півтора тисячами діамантів й застрахована на пів мільйона доларів. А от нинішня корона виготовлена з золота, сапфірів та богемського скла, прикрашеного триста одинадцятьма діамантами. Її вартість 300 тисяч доларів. Цю корону першою одягла Пауліна Вега з Колумбії в 2014 році.

А от перш, ніж претендувати на корону, учасниці мають дотриматися ряду правил! Так на момент підготовки учасницям забороняється не лише виходити заміж, а й навіть жити в цивільному шлюбі. Також конкурсантки мають бути не судимі й не мати фотосесій в стилі ню. До речі, у 1974 році переможницю з Іспанії позбавили корони за те, що вона порушила умови контракту й знялася в фільмі оголеною.

За всю історію конкурса правами на проведення Міс-Всесвіт володіло декілька масштабних компаній. Та, мабуть, найепатажніші – часи Дональда Трампа. Від був власником конкурсу Міс-Всесвіт майже 20 років! За цей час Трамп вклав у нього мільйони, та дуже швидко їх повернув з надлишком. Сам Трамп, уже готуючись до президентських виборів, у 2015 році продав конкурс Міс-Всесвіт.

ДОНАЛЬД ТРАМП – ПРЕЗИДЕНТ АМЕРИКИ:
“Коли я купив цей конкурс багато років тому, вони були не в кращому стані. Для мене було честю привести їх до такого успіху”.

Нині переможниця Міс Всесвіт отримує контракт на один рік і великий призовий пакет, у який входить 250 тисяч доларів. А також щомісячна зарплата від 3 до 5 тисяч доларів, послуги стилістів, дворічне навчання на акторських курсах в Голівуді та проживання в елітному районі Нью Йорка. Цікаво, що конкурси краси багатьом учасницям допомагають влаштувати особисте життя.

Так на конкурсі Міс-Всесвіт наша українка Олександра Ніколаєнко познайомилася з тодішнім власником Дональдом Трампом, який врешті звів її зі своїм найкращим другом мільярдером Філом Рафіном. І скоро 28-річна Саша народила сімдесяти чотирирічному чоловіку первінця. А от декому з учасниць Міс Всесвіт корона принесла, хоча й не чоловіка мільйонера, утім дала можливість побудувати вдалу політичну кар’єру й навіть усадила в крісло мера. Так переможницю 1981 року Ірене Саес із Венесуели обрали мером Каракаса. Тож, краса править світом, і це не просто вираз.