Погода

Як Деніел Редкліфф знімався в фільмах про Гарі Поттера

   Цікаві факти

Деніел Редкліфф з дитинства страждав на диспраксію – це коли порушена координація рухів. Та незважаючи на хворобу, просто марив кіно. Врешті мама відведе 9-річного Деніела на кастинг фільму “Девіда Коперфільда”. І він його пройде. У той час у Великій Британії почався пошук акторів для екранізації романа про Гаррі Поттера.

Авторка Джоан Роулінг поставила умову: актори картини мають бути британцями. Відтак, відкастингували більше, ніж 20 тисяч хлопчиків. Утім, жоден не підходив на роль Гаррі. Знімальна группа навіть жартуватиме, що доведеться його намалювати. Аж поки на кастинг не потрапив Редкліфф. І його одразу затвердять.

ДЕНІЕЛ РЕДКЛІФФ – АКТОР:
“У мене було дві реакції, коли я дізнався про те, що отримав роль – я спочатку заплакав від щастя, а через пару годин прокинувся серед ночі й розбудив батьків аби запитати чи не наснилося це мені”.

Коли почалися зйомки Гаррі Поттера знімальна група була вражена фізичною підготовкою Деніела. Він сам виконував майже всі трюки. Навіть, літав на підвішеній метлі на висоті кількох метрів.

У 2009 році, коли світ побачив першу частину фіналу “Гаррі Поттер та дари смерті”, Деніела Редкліффа назвали найбільш оплачуваним актором останнього десятиліття. Лише за одну серію йому заплатили 33 мільйони доларів. Утім, після такої шаленої популярності по закінченню зйомок Гаррі Потера телефон Редкліффа мовчав. Жодної пропозиції, адже продюсери фільмів просто боялися, що ніяка роль зіграна Редкліффом не буде сприйматися після Гаррі Поттера. Тоді молодий актор впав у відчай. Від алкогольної залежності Деніела врятувала пропозиція знятися в фільмі “Жінка в чорному”, де він зіграв молодого юриста.

Далі було ще кілька ролей, де Деніел зіграє то наркоторговця, то хлопця з рогами на голові. Утім, допоки, жодна з них не затьмарила його ролі хлопчика-чарівника з Хогвардса. І сам Деніел це визнає.