Яблучка від яблуні недалеко падають

В родині Семерог – усі садівники. Це їхні володіння – яблунево-сливові сади, площею – 9 гектарів. І тут же на території – цех з виготовлення соків. А відразу за садом – магазин. В асортименті – фрукти, ягоди, овочі, соки, джеми та саджадці – все власного виробництва!
Старша донька Інна говорить, коли закінчила університ, відразу знайшла собі роботу в офісі, та батько змінив плани дівчини. Вона погодилась. Та жодного дня не пошкодувала про свій вибір.
Молодша донька – Віталіна у студентські роки стажувалася в Америці. Саме звідти і привезла ідею, як вдосконати сімейний бізнес. Бо, за іронією долі, також потрапила у родину садівників.
Та торгівля не заладилась. Конкуренти перебивали ціною. На якість мало хто звертав увагу. Батько Петро повністю довірив дівчатам розвиток родинної справи. Сам займається виробничими процесами та параленько добудовує цех. У магазині працює мати Валентина. Весь асортимент на полицях – власного виробництва. Щодо цін, приміром, 5 літрів соку коштує 140 гривень, а банка джему – 55.
Родина Семерог долучає до справи і молоде покоління. Аринка – юна модель. Дівчинка знімається у рекламі, як в Україні, так і за кордоном. Утім зізнається, – залюбки допомагає родичам на фермі.
Будувати бізнес легше тоді, коли поряд є – надійне плече. Тоді і успіх не змусить довго чекати – такий секрет цієї родини. Детальніше дивіться у сюжеті.